تراورتن شکلاتی

درباره تراورتن شکلاتی

سنگ تراورتن شکلاتی :

این تراورتن از تراورتن های رنگی پر مصرف در ساختمان سازی در سال های اخیر می باشد . سنگ آن رنگی ثابت در معرض نور آفتاب دارد و تلفیق آن با انواع سنگ های تراورتن سفید و کرم نمای فوق العاده زیبایی را می آفریند. این سنگ به صورت تراورتن بی موج و موج دار در ابعاد طولی و اسلب فرآوری میگردد . معدن سنگ تراورتن شکلاتی در خیلی از نقاط کشور مثل اصفهان یا تبریز وجود دارد .  این سنگ شکلاتی مناسب در نمای بیرونی و نمای داخلی ساختمان و سنگ فرش میباشد و درجات ضعیف تر  این سنگ برای تولید جدول سنگی نیز استفاده میشود .

این سنگ با نام های زیر در بازار فرآوری و عرضه میگرد :
ستگ تراورتن  کاشان ،  شکلاتی آقا محمدی ، سنگ تراورتن یزد ، شکلاتی تکاب ، ت شکلاتی زنجان ،  شکلاتی بی موج ،شکلاتی موج دار و تراورتن شکلاتی طرق،

درجه بندی سنگ در ایران استاندارد تعریف شده ای ندارد. بنابراین هر تولید کننده سنگ ساختمانی برای خود تعریف خود رادارد.سنگ توفیق نیز درجه بندی سنگ تراورتن را بصورت صادراتی ، سوپر ، ممتاز و درجه یک تفکیک نموده است. سنگ صادراتی همان سنگ سوپر می باشد که جهت صادرات بسته بندی و پس از تشریفات گمرکی آماده بارگیری می باشد. و درجه ممتاز از لحاظ رنگ بندی سنگ و کیفیت سنگ درجه بندی می شود ولیکن کیفیت تولید اعم از برش و ساب هیچ تفاوتی بین درجات سنگ نمی کند.


خرید تراورتن شکلاتی

تولید تراورتن شکلاتی

تراورتن شکلاتی توفیق

درباره تراورتن شکلاتی

صنایع تراورتن شکلاتی

فروش تراورتن شکلاتی

تراورتن شکلاتی در ساختمان

تراورتن شکلاتی

تراورتن شکلاتی

تراورتن شکلاتی

تراورتن شکلاتی

تراورتن شکلاتی
تراورتن شکلاتی
تراورتن شکلاتی

تراورتن شکلاتی محصول با کیفیت و پر استفاده ای که در صنایع سنگ توفیق تولید می شود.کیفیت محصولات ما را خودتان ببینید:

محصولات