رزین سنگ
رزین سنگ محافظ بسیار خوبی برای نمای ساختمان بوده که قابلیت اجرا بر روی تمام سطوح را دارد تا از نفوذ آب به داخل ساختمان جلوگیری نماید.

رزین سنگ آنتیک
کاربرد
رزین سنگ (براق کننده سنگ) بعد از اجرا بر روی هر سطحی به صورت یک لایه بی رنگ روی سطح نشسته و سطح را ضد آب کرده ، رنگ سطح را تغییر نداده و همچنین حالت خیسی به سطح می دهد که باعث براقیت بیشتر سطح می شود(پوشش نما) همچنین این محصول سطح را از انواع اشعه های خورشیدی محافظت می نماید(محافظ نما) و طول عمر سطح را افزایش می دهد بیشترین کاربرد این محصول در سنگ های مصنوعی و ساختمانی می باشد.

نکته مهم در استفاده از این محصول : این فرآورده بر روی نمای ساختمان دیوار و سقف قابل اجرا است اما برای کف مناسب نیست زیرا بر روی کف رفت و آمد و جابجایی وجود دارد که باعث کنده شدن رزین از روی سطح می شود و متقابلا خاصیت آن از بین می رود.

نحوه اجرا رزین براق کننده سنگ
رزین سنگ یا براق کننده سنگ یک محصول آماده به مصرف می باشد که می توان با قلمو و یا به وسیله پیستولت کم فشار بر روی سطح موردنظر اعمال کرد در سطوح عمودی لازم است تا حد جاری شدن پاشیده شود و همچنین برای کسب نتیجه بهتر اجرای حداقل دو لایه پشت سرهم لازم می باشد.

پوشش نما

نکات مهم در اجرا
بعد از اجرای رزین سنگ بر روی سطح و پس از خشک شدن کامل ابدا بر روی سطح دوباره پاشیده نشود چون پس از خشک شدن سطح ضد آب شده و از جذب رزین جدید خودداری کرده و شروع به سفیدک زدن می کند.