سنگبری صدف نمای اصفهان

اطلاعات تماس

اصفهان – دهق – شهرک صنعتی دهق – خيابان دهم تلفن : ۰۳۱۴۲۲۷۳۱۴۵  نمابر : ۰۳۱۴۲۲۷۳۱۴۴
اصفهان –علويجه – شهرک صنعتی علويجه – خيابان تلاش تلفن : ۰۳۱۴۲۴۱۴۵۸۵ نمابر : ۰۳۱۴۲۴۱۴۵۸۳
ایمیل : info@sadafnama.com

محصولات صدف نمای اصفهان

تراورتن و  مرمریت و لایم‌استون و سنگ آنتیک و کاسه روشویی سنگی و موزاییک سنگی

درباره این سنگبری

شرکت صدف نمای اصفهان به شماره ثبت ۸۵۵۸ در سال ۱۳۷۹ با هدف توليد و صادرات سنگهای تزئينی و ساختمانی کار خود را در شهرک صنعتی دهق  واقع در استان اصفهان آغاز نمود .
اين مجموعه سپس با گسترش  فعاليت خود ، کارخانه دوم را واقع در شهرک صنعتی علويجه نيز بنا نمود که با استفاده از خط توليد تمام اتوماتيک و پيشرفته شرکت برتون ايتاليا توانست به عنوان يکی از صادرکنندگان برتر استانی شناخته شود .
هم اکنون اين شرکت با استفاده از تجارب و تخصص خود قادر به توليد انواع سنگهای ساختمانی اعم از تراورتن، مرمريت، لايم استون و همچنين سنگهای آنتيک در تنوعی بی نظير می باشد. شرکت صدف نمای اصفهان توانسته است با استفاده از به روزترین دستگاه های CNC تولیدات متنوعی از جمله کاسه روشویی، انواع مجسمه، ستون و … را به مشتریان عرضه نماید.
ما توانسته ايم محصولات خود را به سه قاره جهان ( اروپا – آسيا – استراليا ) صادر کنيم.
کشورهای استراليا – آذربايجان – چين – آلمان – هند – مالزی – نيوزلند – قطر – کره جنوبی – سوئد – سوييس – امارات متحده عربی تا کنون جز مقاصد صادراتی ما بوده‌اند.

اين شرکت همچنين با اخذ گواهينامه ايزو ۲۰۰۸-۹۰۰۱ در زمينه مديريت کيفيت، خود را ملزم به ارائه محصولی با کيفيت همراه با رضايت مشتريان عزيز می داند.