شرکت رایکا تجارت پایدار:

درباره شرکت رایکا تجارت پایدار:

شرکت رایکا تجارت پایدار در سال ۱۳۹۱ فعالیت خود را در زمینه تولید و صادرات سنگهای ساختمانی در تهران آغاز نمود و در حال حاضر با صادرات به کشورهای مختلفی از جمله ایتالیا،اسپانیا،کانادا،آمریکا،چین،اندونزی،مالزی،کره جنوبی،کویت،قطر،امارات متحده عربی،برزیل،آرژانتین،روسیه و …. یکی از صادر کننده گان سنگ در ایران به حساب می آید.

ما یک تجارت خانوادگی را هدایت میکنیم، تجارتی که تولید و صادرات محصولات معدنی اعم از سنگهای تزیینی را شامل میشود.

از ابتدای تاسیس شرکت ، هدف شرکت بر توسعه و تنوع محصولات بوده است ،ما به مشتریان خود در سر تا سر دنیا بهترین کیفیت انواع سنگ (مرمر،مرمریت،تراورتن،گرانیت و…) را به قیمت مناسب و سریعترین زمان ارایه میدهیم.

شرکت رایکا تجارت پایدار با بهره گیری از جدیدترین و پیشرفته ترین فناوری های ماشین آلات اروپایی توانای تامین محصولات سنگی اعم از اسلب،تایل وپله را دارد.

شرکت رایکا تجارت پایدار با سابقه و اعتبار درخشان خود توانایی تامین انواع کپ های صادراتی از بهترین معادن ایران و همچنین معادن خاص و انحصاری خود را دارد که به صورت اختصاصی به برخی کشورها اعم از ایتالیا،اسپانیا،پرتغال،ترکیه،چین ،یونان و … صادر میکند.

شرکت رایکا تجارت پایدار تمامی محصولات صادراتی خود را در بسته بندی های کاملا استاندارد و مطابق با رعایت نکات ایمنی  به جهت حفظ کیفیت کالا و جلوگیری از صدمات احتمالی در هنگام حمل قرار میدهد.

این شرکت با استفاده از نیروی متخصص و با تجربه و مهندسین معدن ،توانایی به روز کردن محصولات خود را دارد تا درخواست های جدید بر مبنای بازار های در حال تغییر را جوابگو باشد.

یک ویژگی شرکت رایکا تجارت پایدار در واقع ایجاد ارتباط نزدیک و با اعتماد به نفس تجاری با مشتریان است.تیم ما به لطف تجربه خود همیشه قادر به ارایه مشاوره مناسب در انتخاب انواع محصولات معدنی و تزیینی برای دستیابی به بهترین نتیجه است.

محصولات رایکا تجارت پایدار:

تراورتن

مرمریت

لایم استون

راه های تماس با رایکا تجارت پایدار:

آدرس :
تهران، میدان آرژانتین، بلواربیهقی، کوچه ۱۲ غرب، پلاک ۱۶
تلفن :
۰۲۱۸۸۱۷۴۰۰۱ – ۲
موبایل :
۰۹۳۳۱۴۵۶۱۹۴
فکس :
۰۲۱۸۸۱۷۴۵۳۵

رایکا تجارت پایدار در تهران با آدرس www.rtp-co.com یکی از دهها وب سایت های صنعتی – شرکتی گروه طراحی سایت پوشش میباشد که طراحی سایت در اصفهان انجام شده است. وب سایت شرکت رایکا تجارت متعلق به آقای میباشد که واقع در  تهران، میدان آرژانتین میباشد