صنایع سنگ فرابازار

صنایع سنگ فرابازار در اصفهان با آدرس www.fbstone.ir یکی از دهها وب سایت های صنعتی – شرکتی گروه طراحی سایت پوشش میباشد که طراحی سایت در اصفهان انجام شده است. وب سایت صنایع سنگ فرابازار متعلق به آقای احسان سعیدی واقع در  شهرک صنعتی محمودآباد اصفهان میباشد.

درباره صنایع سنگ فرابازار:

:پیام مدیرعامل

توسعه صنعت و اقتصاد یک کشور یکی از مهمترین عواملی است که میتواند رابطه اقتصادی آن کشور با سایر کشورهای جهان به خصوص همسایگان آن کشور را ارتقاء بخشیده و موجب افزایش سطح مبادلات اقتصادی فی مابین در سطح .منطقه و جهان گردد

شرکت فرابازار اصفهان مجموعه خصوصی است که با هدف توسعه تجارت بین المللی و تامین نیاز کشورهای منطقه و جهان در عرصه سنگ گرانیت فعالیت داشته و همواره جلب رضایت مشتریان داخلی و خارجی را در سرلوحه اهداف خود قرار داده است.

تاریخچه

شرکت فرابازار اصفهان فعالیت خود را از سال ۱۳۸۴ آغاز نمود . در ابتدا فعالیت اصلی شرکت بر روی واردات انواع سنگ های گرانیت از کشورهای چین،هند و نروژ به صورت محصول نهایی و قابل عرضه به بازار مصرف داخلی متمرکز بود و به مرور زمان دامنه فعالیت شرکت گسترش یافت به نحوی که توانست پس از یک دهه فعالیت، خود را به عنوان یکی از واردکنندگان مطرح در زمینه انواع سنگ های گرانیت مطرح نماید. یکی دیگر از موفقیت های این شرکت احداث و راه اندازی کارخانه تولید سنگ گرانیت در کشور میباشد که با مشارکت معادن سنگ گرانیت ایران اقدام به تولید با کیفیت سنگ های داخلی نموده و با مطالعه و بازاریابی بین المللی توانست یکی از صادرکنندگان برتر در این زمینه گردد که در حال حاضر بازارهای هدف این شرکت کشورهای همسایه ایران از قبیل عراق،ترکیه،افغانستان، آذربایجان، گرجستان،اوکراین، و کشور پهناور روسیه می باشد.
از جمله مزیت های رقابتی این شرکت که همواره وجه تمایز آن با سایر بازرگانان و تولید کنندگان بوده است، سیستم مهندسی و مدیریت سازمانی این شرکت است که با نگرش جامع آن به روش های نوین توسعه بازار در سطح بازار داخلی و بین المللی باعث استمرار تجارت با مشتریان خود شده است.
حساسیت شرکت بر تامین و تولید کالا در زمان مقرر و مطابق
با برنامه زمان بندی و نیز اعتقاد راسخ به حفظ کیفیت کالا همواره از اصول اهداف مدیران شرکت بوده است.

چشم انداز

ما بر آنیم به لحاظ مشارکت و تجارت با کشورهای همسایه،منطقه و جهان و کسب رضایت آنها در خصوص کیفیت و کمیت سنگ گرانیت و حجم مبادلات اقتصادی یکی از ۱۰ شرکت برتر ایران باشیم.

ارزش های سازمانی

  1. رعایت اخلاق حرفه
  2. حفظ کیفیت و الزام واقعی به آن
  3. پایبندی به برنامه زمان بندی سفارشات
  4. مشتری مداری و پاسخگویی به مشتریان
  5. کار گروهی و اخذ تصمیم براساس خرد جمعی
  6. اعتقاد راسخ و مهندسی ارزش
  7. پیاده سازی سیستم مدیریت دانش در سازمان

محصولات خاص صنایع سنگ فرابازار:

سنگ گرانیت

راه های تماس با صنایع سنگ فرابازار:

اطلاعات فروشگاه

آدرس : اصفهان – خیابان کاخ سعادت آباد – بن بست جاودان  – ساختمان کیان – طبقه اول – واحد ۴

تلفن : ۳۱۳۳۶۶۳۲۸۰۴ +۹۸

info@fbstone.ir : ایمیل