سنگ مرمریت مارشال

سنگ مرمریت مارشال جزء سنگ ­های کنگلومرا است که دارای رنگ تیره مایل به مشکی به همراه رگه های قرمز طلائی است; و از این نظر شبیه به سنگ مرمریت امپرادور اسپانیا است با این تفاوت که رنگ زمینه آن تیره تر است. سنگ مرمریت بلک مارشال در ابعاد تایل و اسلب فرآوری می­ گردد و در کلیه قسمت های داخلی ساختمان از جمله قاب دور آسانسور، لابی،کانتر و سرویس ­های بهداشتی کاربرد دارد.

زیبایی سنگ مارشال بر کسی پوشیده نیست. سنگ مارشال با زمینه تیره ای که دارد و رگه ای طلایی و سفید بر روی سطح خود، زیبایی منحصر به فردی را به فضای مورد استفاده هدیه می کند. سنگ مرمریت مارشال در ابعاد سنگ اسلب برای استفاده در فضاهای لوکس و پروزه های خاص بسیار مناسب است. سنگ مارشال کاربردهای صادراتی نیز دارد و این به خاطر ظرافت موجود در این سنگ مرمریت است.

 

سنگ مارشال به علت ارزش بالایی که دارد تنها به صورت سنگ اسلب فرآوری و روانه بازار می شود بنابراین استفاده از آن نیز منوط به پروزه های خاص می شود که ارزش سنگ در آنها در نظر گرفته شود. برای خرید سنگ مارشال بسیار مهم است که ابعاد سنگ مارشال و الگوهای برش سنگ مرمریت مارشال کاملا مشخص باشد. به علت اینکه سنگ مارشال به صورا ورق اسلب فرآوری می شود درآوردن هرگونه الگویی در سنگ مارشال امکنپذیر می باشد. تنها لازم است که نقشه های دقیق برش ارائه شود.

سنگ مارشال با نمونه های سنگ خارجی کاملا قابل رقابت می باشد البته از لحاظ زیبایی. اما قیمت سنگ مارشال به مراتب پایین تر از سنگ خارجی مشابه خود می باشد. برای دریافت دقیق قیمت سنگ مارشال لازم است تا موارد زیر مشخص شود:

سورت مورد نظر شما برای خرید سنگ مارشال
ابعاد سنگ مارشال مورد نظر شما
متراژ مورد نظر شما برای خرید سنگ مارشال